Merhaba arkadaşlar. Ben NYGMA(NİGMA)Poppy nin videosundan sonra merak ettiğiniz bir çok şey oldu ve poppy hakkında açıklamadığım daha birçok esrarengiz olay bulunmakta..

Poppy. gerçek hayatta Moriah rose pereira ismiyle tanınan , gerçek ismi bu olan ve müzikle uğraşan biri. Zaten normal hayatında normal olan biri. Siz illuminatiye hizmet edenlerin dışarıda zombi gibi dolaştıklarını mı düşünüyorsunuz. Tabiki öyle değil.
Poppy de bu şekilde. İlimunatiyi göstermeye çalışması ve yeni bir dünya düzeni istemesi bunun şaka olmadığının en net kanıtı.
Peki müzikle uğraşan biri neden bu tarz videolar çekiyor.İşte burası bilinmiyor. Bazıları illimunatiye bağlı olmadan yükselemeyeceği için burada diyor. Bazıları ise sadece trol amaçlı videolar çekerek tanınmak için.Bana sorarsanız her ikisi de. Tanınmak için ilginç yada farklı olmak gerekir. Ona bunu sağlayan şeyi ise
gizli güçler vermek istiyor tıpkı diğerlerine de ulaştıkları gibi ve bu sayede hem tanınan,izlenen bir şarkıcı olmak
hem de illimünatiye bağlılığını bildirmek ve aynı zamanda ilimünatiyi daha da tanınır yapmak.

Bazıları buna troll video, çekilen videolar sadece trol amaçlı diyor. Yarın poppy bu tarz videolar çekmeyi bırakıp aslında hepsi troldü
diyerek kanalı değiştirecek ve sadece şarkılar yapmaya başlayacak böyle mi düşündünüz? İzleyici kitlesinin bunu unutacağını sanmıyorum ve ayrıca İlimunati örgütünü hafife almayın derim.
İlimunatiyi bilin bunda sakınca yok fakat inanmayın.Tıpkı şeytanın var olduğunu bilip inanmadığımız gibi…

DİĞER VİDEOLARIMI İZLEMEYİ UNUTMAYIN

►SURVİVOR TÜM GERÇEKLER

►KAMERAYA YAKALANAN MELEKLER

►LUNAPARKTAKİ İNANILMAZ ANLAR

►EVLİLİK PROGRAMLARININ REZİLLİKLERİ VE İFŞA

►NOVA PROSPEKT İFŞA VİDEOSU

►ESRARENGİZ ÖLÜM VE SES KAYDI

►SORU-CEVAP VİDEOSU

►PSİKOLOJİMİ BOZAN KOMİK VİDEO

OYNATMA LİSTEMDEKİ TÜM VİDEOLAR
►https://www.youtube.com/channel/UCZy-oRYb_LGwW9MwqPz47Rg/playlists

SOSYAL MEDYA HESAPLARIM

►https://www.instagram.com/nygmayoutube
►https://twitter.com/nygmayoutube
►https://www.facebook.com/Nygmayoutube

►Kanalıma ABONE olmak için : https://goo.gl/xfPwjv
►Kanalımdaki diğer videolar için :https://goo.gl/e4Xgq6

ilginç bilgiler
ilginç olaylar
ifşa videoları
türk ifşa
paranormal olaylar
paranormal görüntüler
sıradışı olaylar
tüm gerçekler
bilinmeyenler
gerçek yüzü
kanıtlar ve yalanlar poppy ifşa blue whale 666 iliminati solved turkey mason challange

source

27 YORUMLAR

 1. Çok iyi uyduruyorsun nygma!!
  Titanic Sinclair onun arkadaşı da gitaristi de değil. O poppynin yönetmeni. Bir çok ünlünün (NİCKİ MİNAJ GİBİ! MARS ARGOMUN DA) de yönetmeni. Poppy'nin müzik videolarının altında da "Directed by:Titanic Sinclair" yazısını görebilirsin. Poppy'e ününü kazandıran ve tüm bu videoları yapması için ona para veren kişi Titanic Sinclair'dır! Zamanla arkadaş olmuşlar ve Titanic Sinclair onun için gitar çalmaya başlamıştır.
  Bu selfielerin ve samimiyetin sebebi de dikkat çekmemek.
  En azından biraz araştırabilirdin!
  Poppy'nin "I'm not in a cult" yani "bir örgüt üyesi değilim" isimli videosuna neden değinmedin?
  Sen de prim kasacağım diye yapıyorsun işte.
  İllüminatinin gerçek sembolünün kitaplar üzerindeki baykuş olduğunu neden kimse bilmiyor? Üçgen içinde göz "tanrının gözü" anlamındadır ve doların üzerinde olan bir şeyin illüminati sembolü olması zaten garip olurdu!
  Beyonce gibi, Rihanna gibi yetenekli ve alt yapılı sanatçıların bu kadar ünlü olmasının sebebi illüminati olmalı, çünkü illüminati çok güçlü, illüminati her yerde, illüminati illüminati vs. vs. Ve aaa! Eliyle üçgen yaptı kanıtlandı! Kimse gerçekten çalışarak şöhret sahibi olamıyor bu imkansız. Öyle mi?
  Herkes şeytanla anlaşma yapıyor. Kimse hakkıyla ünlü değil öyle mi? Bırakın şu saçmalıkları! Hayal dünyasında yaşıyorsunuz. İllüminati örgütü 400 yıl önce dağıldı. Herkes bunun var olduğunu sanıyor. Bu şey gibi, 4 kişi okey oynarken 4'ü de okeyin kimde olduğunu merak ediyor ama aslında okey olan dağıtımda yere düşmüş.
  Mantığınıza bir şans verin, CIA, FBI gibi çözemeyeceği bir olay olmayan dünyanın en güçlü kurumları böyle bir örgütü yakalamaz mıydı? Üstelik tüm ünlülerin onunla çalıştığını iddia ediyorsunuz. Bu kanal bir yığın saçmalık.

 2. بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم
  الَّذِينَ آمَنُواْ يُقَاتِلُونَ فِي سَبِيلِ اللّهِ وَالَّذِينَ كَفَرُواْ يُقَاتِلُونَ فِي سَبِيلِ الطَّاغُوتِ فَقَاتِلُواْ أَوْلِيَاء الشَّيْطَانِ إِنَّ كَيْدَ الشَّيْطَانِ كَانَ ضَعِيفًا ﴿٧٦﴾

  İman edenler, Allah yolunda savaşırlar. İnkâr edenler de tâğût yolunda savaşırlar. O hâlde, siz şeytanın dostlarına karşı savaşın. Şüphesiz şeytanın hilesi zayıftır.
  Nisa suresi 76.ayeti

Comments are closed.