Günlerdir hatta haftalardır istediğiniz Poppy videosunu nihayet çekme fırsatı buldum. Ben çekerken çok keyif aldım, umarım siz de izlerken alırsınız. İyi seyirler!

Abone olmayı unutmayın! ►https://goo.gl/SjM2ZI

————————————————

Beni takip edebileceğiniz, merak ettiklerinizi çekinmeden sorabileceğiniz sosyal medya hesaplarım:

Facebook: https://www.facebook.com/bkgungor
Twitter: https://twitter.com/bkgungor
Instagram: http://instagram.com/bkgungor
Blog: http://www.burakoli.com

source

23 YORUMLAR

  1. Size videoda anlatmak istediğim şeyi bir de yazarak anlatayım, bell ki anlaşılmamış. Poppy videolarında mesajlar vermiyor, tamamen doğal videolar yayınlıyor demiyorum; yaptığı şeyi ilgi gördüğü için yapıyor diyorum. İlluminati ile ilişkisi varmış gibi göstererek bir nevi sizin deyiminizle "prim" kasıyor. Bugüne kadar nerede bu kadar aşikar bir şekilde piramit falan paylaşıldığını gördünüz? Sahi cidden inanıyor musunuz bu kadar gizli bir örgütün tanıtımını, bu kadar alenen yapacağına? Eğer inanıyorsanız problem yok, ben inanmıyorum. Ki videoda da zaten kendi fikrimi söyleyip, size fikirlerinizi sordum. Tekrardan iyi seyirler.

  2. Benim düşüncem insanların ne kadar yemlere kandığını gösterme amaçlı yaratılmış bir karakter olarak düşünüyorum Poppy'yi. Kendisi gerçek hayatta normal biri olabilir. İnsanların ne kadar sazan olduğunu merak etmiş olabilir.

  3. israile inanan kesim anlamı şu şekilde: Yahudiler kendi içinden bir peygamber bekliyor ve geldiğinde israil devleti kurulacaktı. Ancak peygamber de doğal olarak gelmedi ve israil devleti yine de kuruldu. İşte bu yüzden yahudiler kutuplaştı. Bir kısmı israil devleti budur derken diğeri peygamber gelmeden ne devleti diyor. Olay bu.

  4. doğru söylüyorsun illahi gözüne koydu diye ilüminati ile alakası yok bunun iki tane kanıtı var 1 haydi şükredelim diye bir video gönderdi 2 ilüminatinin işareti üçgenin içinde göz değil baykuş tur

Comments are closed.