NOT: ŞU VİDEOYU İZLEYİN BU İKİ ŞAHSİYET GÖRDÜĞÜNÜZ ÜZERE BARIŞMIŞTIR. https://www.youtube.com/watch?v=K-348Hcdkds AMA BEN SAMİMİ OLARAK BARIŞTIKLARINI DÜŞÜNMÜYORUM EKİN TÜKÜRDÜĞÜNÜ YALIYOR HER ZAMANKİ GİBİ.

Kendisini takip etmezdim. Edenleri de anlamazdım. Hep bir şüpheli bakardım bu herife.YALANCININ KANDİLİ YATSIYA KADAR YANAR. YATSI VAKTİ GELDİ, KANDİL SÖNDÜ. GERÇEKLER ORTAYA SAÇILDI.

TARİH BUNLARI DA YAZDI EY SOYAK, GERÇEKLERİNDEN KAÇMAYA ÇALIŞMA!

Not: Ben emin değilim, ben ekinin bir arkadaşı değilim, ben herhangi bir şekilde bu olaylarla bağlantılı biri değilim. Yanlızca sizlerle videoyu paylaşmak amacıyla kendi kanalıma yükledim. İstemden de olsa biraz primcilik oldu ama olan oldu yapacak bir şeyim yok, keşke bu video 50 bin izlenmeseydi ben de dislike yemeseydim, yorumlarda da pcislocked ekin soyak üstünden 50 bin izlenme kastı diye küfür yemeseydim. Her neyse sonuçta benim olaylarla alakam yok onun için gelipte yorumlarda ne bana, ne de ekinin tarafına eminin tarafına vs. hiç kimseye ne burada ne de bşaka yerlerde ana avrat sövmeyin, onun dışında yorum kısmı bu video kaldırılana kadar 7/24 kontrol edilmektedir küfürlü yorumlar yazanlar anında kanaldan engellenecektir + aşırı ağır küfür durumunda gereken yasal yerlere başvurulacaktır. Onun haricine her türlü görüş belirtebilirsiniz. Fanboyluk yapmayın yeter! Nasıl olsa:

GERÇEKLER ACITIR.

Video Twister TV kanalından alıntıdır. Kaldırılmasının istenmesi halinde kanalın tartışma kısmından olmadı başka bir videoya yorumlar kısmına gerçekten “Twister TV” olduğunu onaylayacak bir hesaptan isteğinizi dile getirmeniz halinde video 72 saat ya da daha kısa bir süre içerisinde kaldırılacaktır. Telif ile falan uğraşma hacı boşver..

Tüm isim/telif hakları sahiplerine aittir.
Diğer kullanılan bazı mavi ekran gibi basit görüntüler pcislocked video arşivine aittir.
═════════════════════════════════════════
►İnternet adreslerim◄
●●Kişisel Facebook: www.facebook.com/pcislocked.public●●
●●Twitter/Snapchat/Instagram/Steam/Skype: pcislocked●●

►Videoda kullandığım materyal benzeri şeyler◄
●●Videolardaki arkaplan müzikleri: https://www.youtube.com/playlist?list=PL45l9dzp7YvwGgEVvYBEDvsLWmEE_4JJz Genelde buradaki şarkıları kullanırım, başka şarkı kullandığım da olur.●●

►Kullandığım Yazılımlar◄
●●Masaüstü kaydı: Camtasia Recorder●●
●●Oyun kaydı: Fraps●●
●●Ses düzenleme: Audacity●●
●●Video düzenleme: Camtasia Studio 8.5.2.1999 ve Adobe Premiere Pro CS4, çok nadiren Adobe After Effects CS4●●
●●Video indirme için kullandığım site: Savefrom.net●●
●●3D Tasarım: Cinema 4D R13●●
●●2D Tasarım: Photoshop CC 2015●●

►Uyarılar ve Notlar◄
●●Yorum kısmında ağır bir hakaret edilmesi durumunda yasal işlem başlatılacaktır_●●
●●Küfretmeyin demiyorum amk, hakaret etmeyin diyorum●●
═════════════════════════════════════════
PCISLOCKED DESCRIPTION LAYOUT 2015/2016 – İZİNSİZ KULLANMAK YASAKTIR.

Uploaded with Microsoft Lumia 535/Windows Phone 8.1

source