Poppy’den sonraki en çok merak edilen kanallardan biri olan Benjamin Bennett’ı sizler için inceledim. Umarım keyif alırsınız. İyi seyirler!

Abone olmayı unutmayın! ►https://goo.gl/SjM2ZI

————————————————

Beni takip edebileceğiniz, merak ettiklerinizi çekinmeden sorabileceğiniz sosyal medya hesaplarım:

Facebook: https://www.facebook.com/bkgungor
Twitter: https://twitter.com/bkgungor
Instagram: http://instagram.com/bkgungor
Blog: http://www.burakoli.com

————————————————

Twin Musicom sanatçısının At the Foot of the Sphinx adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır.
Sanatçı: http://www.twinmusicom.org/

source

45 YORUMLAR

  1. Adamın gerçekten meditasyon yaptığını hâlâ anlamamakta ısrar edenler var, ulan ne kadar çok seviyorsunuz komplo teorilerini amk, adamın oturuşu meditasyonda kullanılan lotus oturuşu diye tabir edilen bir oturma şekli, şeytanın oğlu ne alaka oğlum siz geri zekalı mısınız nesiniz ya, bir de bazı salaklar şey yazmış "o kadar saat oturacağına namaz kılsaydı şu an cennetlikti xdxdxd" komik mi lan bu?! Cidden komik olduğunuzu falan mı sanıyorsunuz, meditasyon ile namaz aynı şey mi lan, cahiller için açıklama: meditasyon düşüncesizlik durumuna geçerek düşüncelerle, saplantılarla yorulmuş zihni dinlendirmek ve yüzleşmeye korkup bilinçaltımıza ittiğimiz durumlarla yüzleşip, bunları kabullenip daha iyi ve sağlıklı bir hayat yaşamamız için yapılan bir aktivitedir ve bunun değil 4 saat 8 saat yapılanları da var, farklı türleri ölüm meditasyonu bile var, meditasyon yapan insanların daha mutlu, daha sağlıklı ve daha başarılı oldukları bilimsel olarak ispat edilmiş bir şey, çıkıp da beyinsiz beyinsiz NIMIZ KILSI CİNNİTLİKTİ demek vizyon yoksunluğudur. Bu insanlar hakikati bulmak için, kendine dönmek için yapıyor bunu, sizin gibi cennete gidip huri sikmek için değil.

  2. Meditasyon mutlu olmak gibi şeyler yüzünden yapılmaz meditasyon insanın kendini bulması ve enerji kontrolu için yaplılır ve meditasyon nasıl yapılır onuda söyleyeceyim hani bazen düşünmesiniz ama siz düşünmediniz hadle başkası sanki düşünüyomuş gibi olurya işte o meditasyon bi noktaya bakarak ve ya gözününzü kapatarak hiç düşünmiyerek meditasyon yapılır

Comments are closed.